Ürünler

Interton herkes için uygun işitme cihazını sunar.


Kulak İçerisinde Alıcı (RIE )

RIE işitme sistemleri, BTE ve ITE modellerinin kombinasyonudur. Sesler, kulağın arkasına yerleştirilen bir ünite tarafından toplanır. Bir alıcı sesleri kulak kanalına iletilir ve güçlendirilen sesleri doğrudan kulağa aktarır. Bunun sonucunda benzersiz ses kalitesi sağlanır.


       Cosmo RIE spejlvendt

Kulak Arkası (BTE )

BTE işitme cihazları rahat bir şekilde kulağın arkasına takılır. Sesler işitme cihazındaki hortum üzerinden kulak kanalına aktarılır ve BTE işitme cihazları tipik olarak en yüksek amplifikasyonu sağlar.


MBTE


Kulak içi (ITE )

ITE sistemleri kulağınıza oturmaları için özel olarak biçimlendirilir ve mükemmel ses kalitesi ile rahat bir oturuş sağlarlar. Boyutlar, neredeyse görünmeyen Komple Kanal İçi modelden (CIC) Kulak İçi Tam (FS) modeline kadar uzanır              CIC


MICROPHONE-IN-HELIX (MIH)
This hearing aid style is custom moulded to fit you ear and belongs to ITE hearing aids. The difference is that the microphone is placed outside the ear canal which makes the hearing aid smaller. This hearing aid style can be found in Cosmo. You can watch how this hearing aid style will look on the ear below.


                   MIH30