• Hareketin merkezindeki hayatlar için
    Video’yu izleyin

Dertsiz bir yaşam- aksiyonun tam ortasında

Kimse sevdiği şeyleri yapmaktan vazgeçmeyi istemez. İyi haber ise, Interton Centro işitme cihazları ile vazgeçmek zorunda değilsiniz. Küçük ve ergonomik, gürültülü ortamlarda bile mükemmel ses kalitesi sunar. Gelişmiş yönlendirilebilirlik, ortama uyum sağlama ve kulaktan kulağa iletişim seçenekleri sayesinde kullanıcılar hayatlarını dertsiz ve spontane bir şekilde devam ettirebilirler.
iPhone için yapılmıştır

iPhone için yapılmıştır özelliği standart işitme cihazlarında bulamayacağınız yeni bir özelliktir. Bu, boynunuzda herhangi bir kablo olmadan müziklere, FaceTime aramalarına veya GPS yönlendirmelerine erişebilmenize olanak sağlar. 

Küçük ve akıllı

Interton Centro mükemmel bir form ve özellik sunar.Bu küçük, ergonomik olarak tasarlanmış işitme cihazı kulağın arkasına rahatça oturur ve neredeyse görünmezdir. Her şeyin üstünde uzun süre kullanım ömürlü olmaları için üretilmişlerdir. İşitme cihazının tamamı içeriden dışarıya Interton’un eşsiz nano kaplaması ile korunmaktadır.

Mükemmel kullanıcı konforu ve uyumu

Interton Centro size konfor ve uyumu garanti eden esnek ve adapte edilebilen bir tasarıma sahiptir. Kişisel adaptasyon Interton Cento’ya  en konforlu şekilde alışmanıza yardımcı olur.Böylece Interton Centro’yu kolayca kullanmaya başlayabilir ve hayatınızın doğal bir parçası haline getirebilirsiniz.
Interton EasyHearing Uygulaması

EasyHearing uygulaması Telefon Klipsi 2 ile beraber çalışır ve bir seri kontrol özelliğini destekler; işitme cihazı sesi ve program seçimleri ve değişimleri gibi. Kullanıcı aynı zamanda bir mesaj gönderebilir veya e-postalarını okuyabilir. EasyHearing uygulaması iPhone ve Android cihazları ile uyumludur.