Nano kaplama

Ter ve neme karşı maksimum koruma
Artık tüm yeni işitme cihazlarımıza (Interton Scope) modern nano teknolojisine dayanan ince nano kaplama uygulanır. Nano kaplama, 
insan saçından bin kat daha ince olan ve işitme cihazının tüm kısımları üzerinde koruyucu bir kaplama sağlayan polimer tabakadır. 

Ter veya nem ile temas halinde, boncuklar oluşur ve akıp gider. Nano kaplama, işitme cihazın hem dış kısmını hem de iç kısmındaki elektroniği tüm sıvılara karşı korur. 

İşitme cihazlarımızın kullanım ömrünü uzatır ve güvenilirliğini arttırır .

Nano-coating

Takması daha rahat

Müşterileriniz yaptıkları her şeyde ve her durumda cihazlarını sorunsuz bir şekilde takabilmenin keyfini çıkarabilirler. Yağmur, ter veya nem konusunda endişelenmelerine gerek yok. Sunduğunuz işitme cihazlarının yüksek kalitesi sayesinde kendilerini daha güvende hissediyorlar ve daha memnunlar.

Kısacası, nano kaplama sorunsuz bir deneyime ve çok mutlu bir müşteriye katkıda bulunur.

Nano kaplama ile ilgili açıklayıcı filmi burada izleyebilirsiniz

Nano Kaplama

Watch the explanatory Nano coating movie.
Maximum protection
Nano coated for maximum protection against humidity or sweat. Fluids and water simply roll right off.

More reliable
As moisture can’t stick to nano coated hearing devices it is difficult to damage them. Less moisture and water means less repairs and less hassle.

Longer life
With no moisture getting into the electronics inside there’s almost no corrosion, resulting in longer life for the hearing device.

Hygienic
Nothing sticks to the hearing device. No moisture, no water. So it’s easy to clean, and looks as good as new throughout its lifetime.

Extensive testing showed the difference
Our extensive tests showed the difference nano coating makes to hearing devices. We exposed the device to unnatural levels of moisture and humidity for 5 weeks. 

After testing, hearing devices with nano coating showed no effects at all, while over 60% of non-coated devices either stopped working and 100% were visibly affected.