Interton Portföyü

Interton'da müşterilerimiz için çeşitli ürünlerimiz arasındaki farkı anlamalarını kolay bir hale getirmek istiyoruz - bu nedenle dört fiyat kategorimiz var.

Premium
Premium işitme cihazlarımız, mükemmellik için özel olarak tasarlanmış olan yüksek adaptif işitme sistemleridir. Her durumla başa çıkabilirler ve üstün performans sağlarlar. Premium ürünlerimiz Interton Scope 6 ve Avio 5'e bakın.

Comfort
Comfort işitme cihazlarımız, günlük durumlarda yanıt verme kabiliyetini arttırır. Ayrıca, ileri işitme performansı sağlamak için bir seri özelliğe sahiptir. Comfort ürünlerimiz Interton Scope 4 ve Avio 3'e bakın.

Basic
Basic işitme cihazlarımız çoğu günlük durum için uygundur. Dijital bir işitme cihazının ihtiyaç duyduğu tüm temel özelliklere sahipler ve uygun bir fiyata sunulurlar. Basic ürünümüz olan Avio 1'e bakın.

Budget
Budget işitme cihazlarımız test edilmiş ve onaylanmış teknolojiye sahiptir, kullanımları kolaydır ve çok uygun bir fiyata sunulurlar. Budget ürünlerimiz Start ve Stage'e bakın.

Özel ürünler
Standart ürünlerimizin yanı sıra, özel ürünler de sunuyoruz. Dijital, kablosuz CROS ürünümüz Relay'e ve super power BTE Elipse'e bakın.
ÜRÜNLERI

WIRELESS ACCESSORIES