• Hareketin merkezindeki hayatlar için
    Video’yu izleyin

Dertsiz bir yaşam- aksiyonun tam ortasında

Yeni Interton Centro o kadar küçük ki kimse onu fark etmeyecek. Centro mükemmel bir ses kalitesi, en iyi yönlendirme seçenekleri, yerleşik Ortama Alışma Yöneticisi ve Kulaktan-Kulağa iletişim özelliklerini sunan, son teknoloji ile donatılmış bir işitme cihazıdır. Üstelik Interton Centro iPhone, iPad veya iPod Touch ile kontrol edilebilir. Kısacası, Interton Centro müşterilerinize hareketin merkezindeki hayatlarını endişe duymadan yaşamaları için güven verir.

iPhone için yapılmıştır

iPhone için yapılmıştır özelliği kullanıcıların iPhone,iPad veya iPod touch üzerinden müziklere, FaceTime aramalarına veya GPS yönlendirmelerine erişebilmelerine olanak sağlar.

Küçük ve akıllı

Interton Centro mükemmel bir form ve özellik sunar.Bu küçük, ergonomik olarak tasarlanmış işitme cihazı kulağın arkasına rahatça oturur ve neredeyse görünmezdir. Bütün işitme cihazı kullanıcılarının %90’ına hitap eder.Her şeyin üstünde uzun süre kullanım ömürlü olmaları için üretilmişlerdir. İşitme cihazının tamamı içeriden dışarıya Interton’un eşsiz nano kaplaması ile korunmaktadır.

Mükemmel kullanıcı konforu ve uyumu

Son kullanıcıların istekleri doğrultusunda kişisel uyum işlemi ve otomatik eşleştirme ile beraber esnek ve uyumlu tasarımı kullanıcı konforunu ve uyumunu garanti eder.

Interton EasyHearing Uygulaması

EasyHearing uygulaması Telefon Klipsi 2 ile beraber çalışır ve bir seri kontrol özelliğini destekler; işitme cihazı sesi ve program seçimleri ve değişimleri gibi. Kullanıcı aynı zamanda bir mesaj gönderebilir veya e-postalarını okuyabilir. 

Hayatı bütün detayları ile beraber yaşamayı tercih edenler için mükemmel bir seçim. Centro 6 akıllı telefonları üzerinden iPhone için yapılan bütün özelliklerden yararlanmak isteyen kişiler içinde mükemmel bir çözümdür. . Bunun anlamı, kullanıcıların hiçbir efor harcamadan müziklere, FaceTime aramalarına veya GPS yönlendirmelerine erişebileceği ve doğrudan iPhone’ları üzerinden ses ve programları ayarlayabilecekleridir. Interton Centro 6 mükemmel bir ses, uyum ve iPhone için yapılan özellikleri sunar.
Kimse sevdiği şeyleri yapmaktan vazgeçmeyi istemez. İyi haber ise, Interton Centro 4 işitme cihazları ile vazgeçmek zorunda değilsiniz. Küçük ve ergonomik, gürültülü ortamlarda bile mükemmel ses kalitesi sunar. Dahası yeni EasyHearing uygulaması ve Interton Telefon Klipsi 2 aracılığı ile kullanıcılar hiçbir çaba sarf etmeden Interton Centro 4 işitme cihazlarındaki sesler ayarlayabilir ve programları değiştirebilirler.Interton Centro 4 ile kullanıcılar hayatlarını dertsiz ve spontane bir şekilde devam ettirebilirler.
Bu küçük ve zarif işitme cihazı ilgi çekici bütün özellikler ile beraber kablosuz bağlantı imkanı sunar. EasyHearing uygulaması ve Telefon Klipsi 2 üzerinden estetik RIE form faktörünü ve bağlantı seçeneklerini görebilirsiniz.
Interton Centro 2 temel işitme için sağlam bir işlevsellik sunar.